WARSZTATY PISANIA IKON

Jesteśmy prawosławną pracownią ikonograficzną, która swój warsztat opiera na kanonie i tradycji prawosławia. Dlatego nie wszystkie przedstawienia można u nas wykonać. Jeśli chcesz dołączyć do uczniów pracowni nie musisz mieć żadnego doświadczenia ani wykształcenia plastycznego. 

Prowadzimy warsztaty ikonograficzne w małych grupach do 8 osób. Pomagamy od początku zgłębić arkana wykonywania ikon lub udoskonalać umiejętności wcześniej nabyte w innych pracowniach. Dla osób bez doświadczenia nauka pisania ikon rozpoczyna się od opanowania podstaw ikonopisania.

Warsztaty pisania ikon prowadzimy przez 11 miesięcy w roku. Sierpień jest okresem wakacyjnym. Czas nauki ikonopisania zależy od uczestnika.

Ikonografia

Prowadzimy trzy grupy: w środę, czwartek i sobotę. Zajęcia w środy i soboty są co dwa tygodnie, warsztaty czwartkowe są cotygodniowe.

W naszej pracowni ikonograficznej zapewniamy medium oraz pigmenty. Podobrazia możesz u nas kupić w pracowni. Listę niezbędnych materiałów otrzymasz drogą mailową.

Konkretne dni warsztatów ikonograficznych są podawane w kalendarzu.

Opłaty za zajęcia dokonuje się z góry za cały miesiąc przelewem bankowym.

Zapisy na warsztaty prowadzimy drogą mailową. Jeżeli chcesz do nas dołączyć napisz.

Warsztaty ikonograficzne:

grupa w czwartek 17:30 – 20:30

grupa w sobota 9:30 – 14:30

Cena: 440 zł/miesiąc

Miejsce zajęć: Pracownia Ikon pw. św. Mikołaja Cudotwórcy, ul. Dubois 8, Warszawa.

Pracownia otwarta

grupa w wtorek 17:30 – 20:30

Cena: 300 zł/miesiąc

Miejsce: Pracownia Ikon pw. św. Mikołaja Cudotwórcy, ul. Dubois 8, Warszawa.

Pozłotnictwo

Warsztaty pozłotnicze to praca jeden na jeden. Jeżeli chcesz się dobrze nauczyć złocenia, poznać najczęściej popełniane błędy, dowiedzieć się w jaki sposób dobierać materiały i gdzie je kupić, to te warsztaty są dla Ciebie. Indywidualne podejście i pełen profesjonalizm.

Zastanawiasz się, jaka jest najlepsza receptura? Tak na prawdę, żadna receptura pozłotnicza nie daje sukcesu. Sukces daje regularne złocenie.

Pokażę Ci jak przyjemnie jest złocić na pulment, techniką assystu, jak wykonać zdobienia emalią czy kamieniami. Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub wyjazdowo. Więcej o pozłotnictwie przeczytasz tutaj.

error: Content is protected !!